Možná se často ptáte:Jsem dobrý šéf?
Sdílejte

Přijďte na seminář "Jsem dobrý šéf?" a dozvíte se odpovědi na otázky

Jaké jsou nejčastější typické omyly šéfů?

Proč pracují šéfové dlouho do noci?

Proč mám stále na stole problémy podřízených?

Jak vypadá jednání „ideálního šéfa“?

CENA: 1200 Kč ZDARMA

Ano, chci se zúčastnit!

 

Mgr. Eva Maurerová
Alfa Software, s.r.o.

Co říkají ostatní?

Spolupráci s firmou Business Success můžu proto s čistým svědomím doporučit všem vedoucím pracovníkům, kteří se dnes a denně potýkají s tím, že přesně vědí, CO chtějí, ale nejsou si úplně jistí, JAK toho dosáhnout rychle a efektivně. Vedení firmy s kvalitním konzultantem za zády znamená sice pro šéfa spoustu tvrdé práce, ale přináší mu také obrovskou radost a uspokojení z dosažených úspěchů.

 

Petr Cieslar
Scania Czech Republic s.r.o.

Co říkají ostatní?

Společnost Business Success si získala naši důvěru. na začátku byl úvodní dvouhodinový seminář "Jsem dobrý šéf?". Zjistili jsme, že věci, které přednášejí, fungují. Poté jsme šli již jen krok za krokem.

Ukázalo se, že pro fungování organizace není třeba hledat vlastní cestu, když ověřené postupy fungují a jejich aplikace je snadná. Čím dříve toto know-how nakoupíte, tím lépe, vždyť rychlost a pružnost hraje při dnešní míře konkurence klíčovou roli.

 

Ing. Dan Pilát
Intrea-Piko s.r.o.

Co říkají ostatní?

Business Success je ze života a o životě. Věci ze seminářů odpovídají tomu, co se děje jak v pracovním, tak i v soukromém životě. A pokud informace ze semináře použijete, zjistíte, že skutečně fungují a přinášejí očekávaný výsledek.

Já osobně jsem lépe porozuměl své práci a fungování organizace jako celku. Díky tomu jsem schopen vyjmout a použít takové informace, které přináší právě naší pobočce co nejlepší výsledek. Jde o skloubení správných informací se skutečnou praxí.

 

Václav Větrovec
VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Co říkají ostatní?

Začal jsem získané informace aplikovat do praxe a začal navštěvovat další semináře a kurzy společnosti Business Success. Přijímal jsem nové a nové informace. A stále více jsem zjišťoval, že je přede mnou velká cesta vzdělávání a dávání věcí do pořádku.

Spolupracujeme / Naši klienti